Volle kalender met uitdagende trainingen.
20 februari 2025 - Porsche Track Experience is hét opleidingsinstituut voor rijvaardigheid op Porsche niveau. Met naadloos op elkaar aansluitende trainingsniveaus is er altijd een training die bij u past: of u nu werk wilt maken van de sportieve eigenschappen van uw Porsche of raceambities heeft. Met een professionele en enthousiaste instructeur tilt u uw rijvaardigheid naar een hoger niveau. Leren was nog nooit zo leuk.
Porsche rijders krijgen ook in 2025 de kans om met de Porsche Track Experience de mogelijkheid om nog meer uit zichzelf en hun Porsche te halen. Dankzij een breed trainingsaanbod kunnen zij stap voor stap hun grenzen verleggen. Onder begeleiding van enthousiaste instructeurs leren deelnemers hun Porsche in verschillende situaties optimaal benutten. Alle trainingen zijn te volgen met de eigen Porsche, maar deelnemers kunnen ook een ander Porsche model huren.
De trainingskalender voor 2025 is gevuld met drie verschillende trainingsniveaus, passend bij iedere Porsche rijder: Warm-up, Precision en Perfection. Al deze trainingen worden aangeboden op CM.com Circuit Zandvoort. De trainingen zijn ook te volgen met een klassieke Porsche of een Porsche Taycan.
Tevens worden er twee Porsche Track Day evenementen georganiseerd op CM.com Circuit Zandvoort en TT Circuit Assen. Deze speciale Porsche Track Day geeft u de kans om uw circuitvaardigheid te verbeteren en daarnaast de kwalificatie en sprintraces van de Porsche Sprint Challenge Benelux te kijken. De Porsche Track Day is geschikt voor Porsche rijders met aantoonbare circuitervaring die hun circuitvaardigheid op peil willen houden of willen aanscherpen.
Alle informatie over de Porsche Track Experience is hier te vinden, via www.porsche.com/netherlands/nl/motorsportandevents/porschetrackexperience/trainingskalender/
Kalender 2025
Datum | Training | Locatie |
24 maart 2025 | Warm-up training | CM.com Circuit Zandvoort |
24 maart 2025 | Precision training | CM.com Circuit Zandvoort |
24 maart 2025 | Perfection training | CM.com Circuit Zandvoort |
21 mei 2025 | Porsche Track Day – Porsche Sprint Challenge Benelux | CM.com Circuit Zandvoort |
16 juni 2025 | Warm-up training | CM.com Circuit Zandvoort |
16 juni 2025 | Precision training | CM.com Circuit Zandvoort |
16 juni 2025 | Perfection training | CM.com Circuit Zandvoort |
9 juli 2025 | Porsche Track Day – Porsche Sprint Challenge Benelux | TT Circuit Assen |
25 september 2025 | Warm-up training | CM.com Circuit Zandvoort |
25 september 2025 | Precision training | CM.com Circuit Zandvoort |
25 september 2025 | Perfection training | CM.com Circuit Zandvoort |
De informatie in dit nieuwsbericht was actueel op de datum van publicatie. Wijzigingen in modellen, uitvoeringen, prijzen, technische specificaties, afbeeldingen, of andere informatie zijn te allen tijde voorbehouden. Eventueel genoemde prijzen betreffen consumentenadviesprijzen. Het staat dealers en servicepartners vrij eigen verkoopprijzen en kortingen te hanteren. Aan de inhoud van dit nieuwsbericht kunnen geen rechten worden ontleend.
© 2025 Porsche Classic Center Gelderland
Porsche Nederland